STIGA SMT 226 5'i Bir arada
STIGA SMT 226 5'i Bir arada
Back to products
STIGA GT 104c - Kenar Kesme
STIGA GT 104c - Kenar Kesme
Keyang
Keyang Akülü Darbeli Matkap Vidalama Max 20 v -5 Ah DM20BLA-70C
Güçlü Kömürsüz Motor
2 Kademeli hız ayarı
Aşırı yük koruması
Dahili led ışık
Batarya seviye göstergesi
13 mm anahtarsız mandren
16+1 kademeli tork ayarı
Kompakt tasarım
Yumuşak kaydırmaz tutuş
Teknik Özellikler:
18 v 5 Ah.
0-550/2000 d/dk
70 Nm tork
1,85 kg
Delme çapı 13 mm
Kategoriler: Akülü Darbeli & Darbesiz Matkaplar, Akülü El Aletleri, Genel
Share:
  • Açıklama
  • Ek bilgi
  • Değerlendirmeler (0)
  • About Keyang
Açıklama
Güçlü Kömürsüz Motor
2 Kademeli hız ayarı
Aşırı yük koruması
Dahili led ışık
Batarya seviye göstergesi
13 mm anahtarsız mandren
16+1 kademeli tork ayarı
Kompakt tasarım
Yumuşak kaydırmaz tutuş
Teknik Özellikler:
18 v 5 Ah.
0-550/2000 d/dk
70 Nm tork
1,85 kg
Delme çapı 13 mm
Ek bilgi
Markalar
Keyang
Değerlendirmeler (0)
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir
About Keyang
İlgili ürünler
MX FUEL™ 150 MM KAROT MOTORU MXF DR150